Podczas IV Łodzkiego Kongresu Praktyki Weterynaryjnej Vetforum, w dniach od 5 do 6 kwietnia prof. Jan Twardoń z Katedry Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

prof. Jan Twardoń otrzymał z rąk prof. Antoniego Schollenberger, przewodniczącego Kapituły Nagrody, prestiżową, honorową nagrodę Chirona dla najlepszego popularyzatora praktycznej wiedzy z zakresu medycyny weterynaryjnej. Profesor jest przewodniczącym komisji ds. szkoleń oraz nauki zawodu w Dolnośląskiej Izbie Lekarsko-Weterynaryjnej, kierownikiem studiów specjalizacyjnych z zakresu rozrodu zwierząt prowadzonych we Wrocławiu, od dwóch lat kierownikiem krajowym specjalizacji „Choroby przeżuwaczy”, szkoli na studiach podyplomowych lekarzy weterynarii, zootechników, hodowców i osoby związane z hodowlą zwierząt, prowadzi wykłady na konferencjach i cyklicznych, comiesięcznych szkoleniach, jest organizatorem międzynarodowych konferencji.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij