5 kwietnia rozpoczęły się Targi Medycyny Weterynaryjnej VetMEDICA, które po raz dziesiąty zgromadziły dziesiątki wystawców na jednej hali

IV Kongres Praktyki Weterynaryjnej VetForum obejmował różnorodne tematy, dotyczące m.in. bydła – „Diagnostyka i leczenie chorób metabolicznych” i trzody chlewnej – „Syndrom oddechowy – problemy diagnostyczne”. Dyrektor targów wręczał statuetki w myśl maksymy: „Wiedza nie wystarczy, trzeba ją stosować. Chęć nie wystarczy, trzeba działać”. Wyróżnione zostały osoby, firmy i instytucje przyczyniające się swoją działalnością do rozwoju nauki, edukacji i technologii związanych z medycyną weterynaryjną. Redakcja „Weterynarii w Praktyce” otrzymała nagrodę za wieloletnią współpracę z targami VetMEDICA oraz szerzenie wiedzy wśród lekarzy weterynarii. Prof. Jan Twardoń otrzymał prestiżową, honorową nagrodę Chirona dla najlepszego popularyzatora praktycznej wiedzy z zakresu medycyny weterynaryjnej. Drugiego dnia Targów zostały wręczone także medale.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij