W dniach 14-16 listopada 2013 roku, z okazji obchodow pięciolecia działalności fi rmy w Polsce, pod hasłem „BIOMIN Info Days Poland” odbyło się spotkanie zorganizowane przez fi rmę BIOMIN Polska.

Zaproszeni zostali przedstawiciele prasy rolniczej, środowisk naukowych oraz odbiorcow produktow firmy Biomin. Ideą przewodnią spotkania było zapoznanie uczestnikow z zaangażowaniem firmy BIOMIN w ograniczenie zużycia antybiotykow w produkcji zwierzęcej.
BIOMIN ściśle wspołpracuje z instytucjami naukowymi. W czasie spotkania krotko przedstawiono historię fi rmy BIOMIN i jej etapy rozwoju w rożnych częściach świata. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z Działem Badań, najważniejszymi produktami, a także odbyli krotkie spotkania w laboratoriach każdego z działow BIOMIN Research Center.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij