Zwiększona produkcja mleczna powoduje znaczne podwyższenie ryzyka występowania chorób, które początkowo objawiają się wyłącznie osłabieniem apetytu, w efekcie czego obserwowany jest również spadek wydajności mlecznej.

 

Temat sezonu, traktujący o „Znaczeniu badań laboratoryjnych w zaburzeniach apetytu u krów” opracował dr hab. n. wet. Krzysztof Lutnicki wraz ze współpracownikami z Zakładu Chorób Wewnętrznych Zwierząt Gospodarskich i Koni Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, mgr Małgorzatą Olech oraz dr n. wet. Łukaszem Kurkiem.

Artykuł znajdą Państwo tutaj oraz w wydaniu 2/2014.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij