Obserwowane w ostatnim dziesięcioleciu zmiany w hodowli bydła pociągnęły za sobą odmienne podejście do chorób przedżołądków.

Obserwowane w ostatnim dziesięcioleciu zmiany w hodowli bydła pociągnęły za sobą
odmienne podejście do chorób przedżołądków. W porównaniu do rodzimych ras bydła mlecznego postęp hodowlany i praca genetyczna doprowadziły do powstania ras krów o wysokiej produkcji mlecznej.O badaniu klinicznym, ultrasonograficznym i radiologicznym, laboratoryjnym przedżołądków, badaniu hematologicznym i biochemicznym oraz badaniu laboratoryjnym mleka i analizie wyników
użytkowości mlecznej przeczytacie Państwo w artykule naszego okładkowego gościa - dr n. wet. Jana Marczuka oraz dr n. wet. Piotra Brodzkiego.

 

Zapraszamy do lektury!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij