Weterynaria w Terenie rozpoczęła współpracę z Europejskim Studium Zarządzania Zdrowiem i Produkcją Trzody Chlewnej

Europejskie Studium Zarządzania Zdrowiem i Produkcją Trzody Chlewnej (The European College of Porcine Health and Management, ECPHM) to paneuropejska organizacja non-profit, założona w 2004 roku.

Głównym celem działalności ECPHM jest rozwój zarządzania produkcją trzody chlewnej w aspekcie zdrowia stada oraz wielkości populacji w Europie, a także podnoszenie kompetencji lekarzy weterynarii praktykujących w tej dziedzinie.

Ośrodek ECPHM działa pod egidą Europejskiej Komisji do Spraw Specjalizacji Weterynaryjnej (European Board of Veterinary Specialisation, EBVS), której główne cele i obowiązki obejmują uznawanie nowych studiów specjalizacyjnych, rejestrowanie europejskich specjalistów weterynaryjnych, zapewnianie jakości specjalizacji poprzez monitorowania działania jednostek prowadzących studia podyplomowe oraz wspieranie i promowanie usług specjalizacyjnych w społeczeństwie i w środowisku weterynaryjnym. ECPHM jest ośrodkiem specjalizacyjnym średniej wielkości, jednym z 23 w obrębie EBVS.

Studium zostało założone przez 13 europejskich lekarzy weterynarii (dyplomowanych specjalistów-założycieli) uznanych międzynarodowych specjalistów w dziedzinie zarządzania zdrowiem i produkcją trzody chlewnej.

ECPHM jest europejskim stowarzyszeniem, które uznaje i sprawdza kwalifikacje specjalistów w zakresie zarządzania zdrowiem trzody chlewnej. Jednakże naczelnym zadaniem stowarzyszenia jest kontynuowanie programu edukacji, będącego podstawą specjalizacji podyplomowej. Tak wysoki europejski poziom wiedzy i doświadczenia w dziedzinie medycyny trzody chlewnej, pozwala nowej generacji wysoko wyedukowanych specjalistów obejmować ważne międzynarodowe stanowiska w przemyśle, szkolnictwie wyższym i radach doradczych. Więcej informacji na temat ośrodka ECPHM, programów prezydenckich, edukacji, egzaminów oraz sympozjum (organizowanego we współpracy z EAPHM) można znaleźć na stronie ECPHM (www.ecphm.org).

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij