Niebawem w księgarniach ukaże się pierwsza część z serii Weterynaria w praktyce - Techniki pracy ze zwierzętami użytkowymi: bydło, świnie, owce, kozy.

Autorami publikacji są Hubert Buer i Andreas Palzer. Wydawcą serii jest Wydawnictwo Lekarskie PZWL. Seria publikacji jest niezawodnym towarzyszem w kieszeni fartucha weterynarza – to zestaw praktycznych rad i trików prosto z gabinetu. Łatwo, szybko i wygodnie można znaleźć aktualne informacje dotyczące m.in. : najczęstszych chorób, zestawu środków znieczulających, którymi dysponuje weterynarz a także rekomendowanych szczepień. Seria przygotowana przez praktyków dla praktyków.Zawiera aktualny stan podstawowej wiedzy diagnostycznej i technik pracy. Przystępnie opisane postępowanie i umiejętności w codziennej pracy w lecznicy. Publikacja przygotowana dla początkujących weterynarzy lub z mniejszym stażem pracy, a także dla  tych, którzy wracają do zawodu po przerwie. Będzie interesująca również dla studentów weterynarii.

Kolejne części jeszcze w 2016 r.:
cz. II Techniki pracy w lecznicy małych zwierząt (kwiecień 2016)
cz. III Choroby Skóry małych zwierząt(październik 2016)


http://www.wydawnictwopzwl.pl/weterynaria/prd,techniki-pracy-ze-zwierzetami-uzytkowymi-bydlo-swinie-owce-kozy,rid,264402.html

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij