333, największa społeczność specjalistów z branży trzody chlewnej, ciągle się powiększa od czasu uruchomienia 3tres3.com (jego oryginalna wersja, hiszpańska), w 1998 r.

Obecnie treści postalu 333 dotyczące produkcji trzody chlewnej można przeczytać w 10 wersjach językowych, a ciągle rozwijana jest nowa linia stron internetowych koncentrujących się na sektorze przemysłu wieprzowego.

W czasie tych wszystkich lat wielu z Was nam zaufało 333 i stało się użytkownikami portalu. Obecnie liczba użytkowników przekroczyła 50 000. Twórcy portalu chcieliby wraz z Wami świętować tak ważny krok w historii 333.

Na portalu znajdziemy informację: "Niektórzy z Was są z nami już bardzo długo, być może jeszcze od czasu, kiedy byliście studentami więc Wasz profil zawodowy mógł ulec zmianie. Ponadto, wraz z nową linią stron poświęconych przemysłowi wieprzowemu mamy nowe ogłoszenia o pracę, które mogłyby pasować do Waszych aktualnych zajęć, więc gorąco zachęcamy do aktualizacji profilu.

To pozwoli nam poznać Cię lepiej i umieszczać treści lepiej dostosowane do Twoich potrzeb, pomoże Ci to także w kontakcie z innymi użytkownikami o podobnych zainteresowaniach. Trzeba tylko wejść w "Mój profil publiczny" i zakładkę "zgadzam się", aby udostępnić nam swój kraj i aktywność zawodową, co ułatwi Ci komunikację się z innymi użytkownikami za pośrednictwem naszej sieci społecznościowej: będzie można nawzajem śledzić swoje wpisy, a nawet tworzyć prywatne grupy dyskusyjne.

Nie zapomnij dodać swojego zdjęcia!

Spośród użytkowników, którzy zaktualizowali swoją nazwę, zdjęcie, aktywność zawodową i kraj (i udostępnili w profilu publicznym) rozlosujemy iPad Air2  przed 31 marca 2016 roku."

 

Kliknij po więcej informacji

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij