Polskie Stowarzyszenie ds. Mastitis ma zaszczyt zaprosić praktykujących lekarzy weterynarii oraz studentów 6. roku Wydziałów Medycyny Weterynaryjnej zainteresowanych tematyką jakości mleka na „VI Międzynarodową Konferencję Stopmastitis.pl”.

Spotkanie będzie miało miejsce w dniach 22-23.02.2019 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Falenty w Raszynie-Falentach.

Na konferencji poruszane będą m.in. następujące tematy:

„Sprzęt udojowy od A do Z.”, „Czyste środowisko krowy kluczem do sukcesu.” Oriol Franquesa, Hiszpania

„Dobrostan bydła w aspekcie jakości mleka i zdrowia wymienia.” Grzegorz Krasiński, Polska

„Postępowanie z trudnym klientem.” Tomasz Wypych, Polska

„Wdrażanie programów profilaktyki i zarządzania jakością mleka w polskich gospodarstwach rodzinnych przez lekarzy praktyków.” Członkowie Polskiego Stowarzyszenia ds. Mastitis

Oraz tematy związane z żywieniem bydła mlecznego, diagnostyką weterynaryjną, immunologią wymienia.

Dla uczestników przewidziano uroczysty bankiet z oprawą muzyczną, który poprowadzi czołowy artysta sceny stand-up. 

OPŁATA (wyżywienie, udział w konferencji oraz bankiet) wynosi: do 31.01.2019 r.: 350zł; od 1.02.2019 r.: 400zł. Koszt uczestnictwa osoby towarzyszącej (bez udziału w części wykładowej!) wynosi 200zł. Studenci: 180zł.

Nr konta: Bank Pekao 97 1240 3246 1111 0010 5051 7867. W tytule przelewu: imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem VI Konferencja Stopmastitis.pl.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA wraz z dowodem wpłaty na konto proszę przesłać na adres: konferencja@stopmastitis.pl lub kontakt@stopmastitis.pl.

UWAGA: zakwaterowanie we własnym zakresie w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Falenty (www.falenty.com.pl; +48 506 167 711) w specjalnych cenach dla uczestników konferencji (na hasło stopmastitis): pokój 1. osobowy: 179zł, pokój 2. osobowy: 211zł.

O uczestnictwie w konferencji decydować będzie kolejność wpłat. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany programu konferencji.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij