Podczas dwóch dni wykładów grono specjalistów oraz współpracujących z Stowarzyszeniem Stopmastitis.pl lekarzy weterynarii mogło podyskutować i przedstawić swoje spojrzenie na tematykę zapalenia wymienia.

Wydarzenie to spotkało się z szerokim zainteresowaniem zarówno lekarzy weterynarii, jak i współpracujących z nimi hodowców. 28-29 luty 2020 r. te dwie grupy spotkały się w Hotelu Magellan w Bronisławowie, aby rozmawiać o kwestiach związanych z mastitis u krów.

Wśród prelegentów dwóch intensywnych dni wykładowych znaleźli się: Stienke Ijlema (Dania), Dan Humphries (Adwance milking, UK), Anna Tomczyk (PSDM), Katarzyna Darul, Jacek Ptak (PDSM), Artur Zalewski (POLPROWET), Paweł Pardyka (PSDM), Robert Popławski (PDSM) oraz Jacek Kopeć.

Pełna relacja z wydarzenia w najbliższym wydaniu "Weterynarii w Terenie"!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij