Zapalenie pęcherza moczowego jest jedną z najczęściej diagnozowanych chorób dróg moczowych bydła, której typowymi symptomami są często i skąpomocz, a także...

...zmiany właściwości moczu, zwłaszcza jego zmętnienie i inne zabarwienie, od barwy ciemnożółtej do krwistoczerwonej. Etiologia zapaleń pęcherza moczowego u bydła jest złożona, a do zakażeń tego narządu dochodzić może zarówno wstępującą, jak i zstępującą drogą. Rutynowe postępowanie terapeutyczne zależy w dużej mierze od diagnozowanej postaci zapalenia i jego przebiegu.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij