Zapraszamy do lektury Tematu Sezonu wydania 1/2021! Artykuł jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych tematem rozrodu bydła.

Autorem artykułu jest lek. wet. Michał Barczykowski, absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, współzałożyciel i prezes Centrum Zdrowia i Rozrodu Zwierząt. Stale poszerza swoją wiedzę, szczególnie w zakresie swoich dwóch ulubionych dziedzin, rozrodu zwierząt, w tym głównie rozrodu krów mlecznych, ze szczególnym naciskiem na embriotransfer, i chirurgii, która jest jego wielką pasją. W przyszłości chciałby stworzyć ośrodek specjalizujący się w leczeniu skomplikowanych przypadków chirurgicznych u cieląt. Wolny czas zapełniają mu sporty walki, sporty ekstremalne oraz poszerzanie wiedzy z zakresu psychologii w biznesie oraz rozwoju osobistego
 
Artykuł, który polecamy Państwa uwadze omawia monitorowanie rozrodu w stadzie z użyciem preparatów zawierających hormony to najbardziej wydajny sposób na zwiększenie płodności i liczby ciąż. Spośród wielu metod najlepsze rezultaty pozwala osiągnąć zastosowanie protokołu OVSYNCH. Największym wyzwaniem dla lekarzy weterynarii i hodowców jest rozpoznanie głównych przyczyn problemów z rozrodem w stadzie oraz dobranie odpowiedniej, zgodnej z lokalnymi warunkami, opcji synchronizacji rui protokołu OVSYNCH.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij