Chcielibyśmy zaprosić na niesamowite wydarzenie. W związku z aktualną sytuacją na świecie, w tym roku spotykamy się w wersji online.

 W imieniu swoim i redaktora naczelnego "Weterynarii w Terenie" zapraszamy na niezwykłe wydarzenie charytatyne online.

25 godzin wykładów dla wsparcia inicjatywy Vet with Horsepower!

Jeśli oprócz poszerzenia swojej wiedzy, chcieliby Państwo mieć również wpływ na otaczająca nas rzeczywistość, zapraszam do udziału w projekcie Vets with Horsepower. Ekipa prof. Dereka Knottenbelta, już kolejny raz wyrusza w trasę, tym razem wirtualną, ale jak co rok, przedstawiając ciekawe wykłady, przy okazji zbierając datki w celu wsparcia kilku organizacji charytatywnych. W tym roku, z oczywistych względów, konferencja odbędzie się online – 25 godzinny maraton wiedzy weterynaryjnej na najwyższym poziomie, pod hasłem „Spread the science, not the virus”. Gorąco zachęcam Państwa do udziału  w tym wydarzeniu. Chyba nie ma lepszej możliwości wydania kilkunastu (kilkuset, w zależności od możliwości?) złotych, niż zarejestrowanie się na stronie konferencji i wzięcie udziału w projekcie. Wykłady będą rzeczywiście prezentowane na żywo, przez kolejne 25h. Oczywiście konia z rzędem temu kto wytrzyma przed komputerem tyle czasu, ale wykłady będą jeszcze długo dostępne dla zarejestrowanych uczestników „na żądanie”. I oczywiście miejmy nadzieje, że w przyszłym roku będziemy mogli gościć na żywo ridersów ze swoimi wykładami. Bowiem raz puszczona maszyna sterowana przez Dereka, nie zatrzyma się tak łatwo. I oby się nie zatrzymała. Bo jak widać, nawet wirus jej nie straszny.

 

Zapraszam do wsparcia „horsepowersów”!

prof. dr hab. Artur Niedźwiedź

 

Zapraszamy na stronę konferencji: https://www.vetswithhorsepower.com

 

Do zobaczenia online!

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij