Pułapki w interpretacji wyników badań laboratoryjnych. Badania laboratoryjne są obecnie nieodłącznym elementem programów ochrony zdrowia w stadach świń.

Są one jednym z podstawowych narzędzi wykorzystywanych przez lekarzy weterynarii w rozpoznawaniu chorób trzody chlewnej oraz identyfikacji przyczyn obniżenia wyników produkcyjnych. Poprawna interpretacja wyników badań laboratoryjnych wymaga dużej wiedzy na temat specyfiki metod badawczych oraz właściwości badanych patogenów w celu uniknięcia pułapek w interpretacji wyników badań laboratoryjnych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij