Elamed Media Group od prawie 30 lat wspiera specjalistów w ich codziennej pracy, dostarczając im wysokospecjalistyczną wiedzę w postaci czasopism oraz książek.

Elamed Media Group od prawie 30 lat wspiera specjalistów w ich codziennej pracy, dostarczając im wysokospecjalistyczną wiedzę w postaci czasopism oraz książek.

Dodatkowo tworzy dla swoich odbiorców nowoczesne i praktyczne narzędzia: e-booki, wydania elektroniczne czasopism, specjalistyczne serwisy internetowe, konferencje, a także wydarzenia online, które w doskonały sposób wpisują się w nową misję: Razem w stronę eko!

Jednym z celów, jaki grupa medialna postawiła sobie w ramach dbania o zrównoważony rozwój, jest zminimalizowanie negatywnego wpływu swojej działalności na środowisko naturalne. Dlatego od 2022 r. wszystkie czasopisma drukowane są na papierze ekologicznym wyprodukowanym w 100% z makulatury pokonsumenckiej, bielonym bez użycia chloru i wybielaczy optycznych oraz spełniającym najbardziej surowe wymagania środowiskowe. Ponadto wdrożono też system pakowania produktów do wysyłki w folię biodegradowalną PLA, która nie zawiera w sobie ani grama plastiku! Otrzymywana jest z surowców naturalnych i jest w pełni kompostowalna.

www.elamed.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij