u bydła spowodowanego przez Streptococcus uberis oraz Staphylococcus aureus. Użycie nanosrebra wykazuje wielokierunkowe działanie przeciwdrobnoustrojowe i jest skuteczne w zwalczaniu różnych gatunków baterii.

Użycie nanosrebra wykazuje wielokierunkowe działanie przeciwdrobnoustrojowe i jest skuteczne w zwalczaniu różnych gatunków baterii. Preparaty nanosrebra cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony lekarzy weterynarii, lecz ich skuteczność w praktyce nie została jeszcze odpowiednio potwierdzona. W tym celu opracowano własne badania terenowe, które umożliwiłyby ocenę skuteczności nanocząsteczek srebra w leczeniu podklinicznych form mastitis.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij