W publikacji przedstawiono hipotetyczne podłoże rozwoju endometriozy macicy klaczy. Argumenty zawarte w tych rozważaniach są oparte na wynikach badań...

W publikacji przedstawiono hipotetyczne podłoże rozwoju endometriozy macicy klaczy. Argumenty zawarte w tych rozważaniach są oparte na wynikach badań nad adenomiozą/endometriozą krów mlecznych oraz wykazaniu analogii w typie zmian patologicznych występujących w komórkach macicy w obu syndromach chorobowych – to jest endometriozie macicy klaczy i adenomiozie/endometriozie macicy krów mlecznych. Z uwagi na fakt, że u krów mlecznych w tym syndromie chorobowym wykazano obecność równoczesnego występowania różnego typu zmian patologicznych w jajnikach, przypuszcza się, że w endometriozie macicy klaczy ma także miejsce uszkodzenie gonad.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij