Zajrzyjcie na kolejne strony tego postu i przyjmijcie wyrazy uznania oraz najserdeczniejsze życzenia w imieniu naszej redakcji oraz zaprzyjaźnionych z nami osób i instytucji. W tym wyjątkowym dniu chcieliśmy pokazać Wam ile dla nas znaczycie.

Tegoroczny Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii jest okazją do świętowania wysiłków lekarzy weterynarii oraz stowarzyszeń weterynaryjnych, którzy łączą swoje działania w celu podnoszenia świadomości dotyczącej profilaktyki i zdrowia zwierzęcych pacjentów – ochrona zwierząt przed chorobami oznacza ochronę istot, które cierpią w milczeniu, a których jedynym głosem są lekarze weterynarii powołani do tego, aby zapewnić tym zwierzętom głos i obrońcę, który zadba o to, aby ich dobro zawsze było priorytetem.

Zajrzyjcie na kolejne strony tego postu i przyjmijcie wyrazy uznania oraz najserdeczniejsze życzenia w imieniu naszej redakcji oraz zaprzyjaźnionych z nami osób i instytucji. W tym wyjątkowym dniu chcieliśmy pokazać Wam ile dla nas znaczycie.

Światowe Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii (World Veterinary Association) w 2000 r. ustanowiło każdą ostatnią sobotę kwietnia świętem lekarzy weterynarii. Od 22 lat to doskonała okazja do świętowania wkładu lekarzy weterynarii w zdrowie zwierząt, ludzi i środowiska. Dzień ten stanowi symbol roli, jaką odgrywają weterynarze wykonując codziennie swoją pracę.

Warto zwrócić uwagę, że osoby zawodowo zajmujące się weterynarią pracują nie tylko w lecznicach, hodowlach, ogrodach zoologicznych, schroniskach, ale także w inspektoratach i urzędach oraz na uczelniach, w laboratoriach czy też w wielu firmach weterynaryjnych. Bez względu na miejsce pracy łączy ich dążenie do zapewnienia dobrostanu i zdrowia zwierząt, co wprost przekłada się także na gwarancję zdrowej żywności, zdrowie ludzi oraz stan środowiska.

Codzienna praca polegająca na leczeniu zwierząt, prowadzeniu kontroli i szczepień, wdrażaniu zasad odpowiedzialnego stosowania antybiotyków, opracowywaniu nowych rozwiązań diagnostyki, przyczynia się do tego, że zwierzęta jak i my wszyscy pozostajemy w zdrowiu.

 

W imieniu Stowarzyszenia POLPROWET życzę lekarzom weterynarii i wszystkim osobom pracującym w opiece nad zwierzętami, jak najwięcej zdrowia i dobrego samopoczucia na co dzień.  Mogę zapewnić, że firmy producenckie i importerzy leków weterynaryjnych będą nadal pracować nad dostarczeniem odpowiednich narzędzi i wsparcia dla lekarzy weterynarii, aby pomóc w realizacji ich misji zawodowej. Wszystkich nas łączy nas idea Jednego zdrowia – dziękujemy, że pomagacie nam swoją codzienną pracą.

Radosław Knap
Sekretarz Generalny Polskiego Stowarzyszenia Producentów
i Importerów Leków Weterynaryjnych
POLPROWET
 

Z okazji Światowego Dnia Lekarza Weterynarii, życzę wszystkim koleżankom i kolegom, ogromu satysfakcji z wykonywanej pracy, która jest zaangażowaniem i poświęceniem dla zdrowia tak zwierząt jak i ludzi.

Jednocześnie życzę wszystkiego najlepszego i samych sukcesów w życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym wszystkim lekarzom weterynarii.

Paweł Niemczuk
- Główny Lekarz Weterynarii

 

WWP_1_2_20_VET_NEWS_NOWY_ZARZAD_PSLWMZ_LOGO

Z okazji Światowego Dnia Lekarzy Weterynarii życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym, satysfakcji z wykonywanej pracy, samych trafnych diagnoz i zadowolonych pacjentów, radości z niesienia pomocy naszym mniejszym braciom, a także spełnienia najskrytszych marzeń!

Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt
PSLWMZ
Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii

Z okazji Światowego Dnia Lekarzy Weterynarii pragniemy podziękować wszystkim lekarzom weterynarii. Zwłaszcza tym, których spotykamy na praktykach i uczelni, poświęcających swój czas i uczących nas, studentów, jak być w przyszłości najlepszymi lekarzami. 

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i chęć dzielenia się wiedzą. Życzymy Wam wielu sukcesów w życiu zawodowym, a także satysfakcji ze szkolenia kolejnych weterynaryjnych pokoleń.

Studenci i studentki
IVSA Wrocław
Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii

Naszym Koleżankom i Kolegom Lekarzom Weterynarii, także tym przyszłym, życzymy dużo radości, wytrwałości oraz satysfakcji  płynącej z wykonywanego zawodu.

Niech ta wymagająca, ale piękna dziedzina będzie dla nas motywacją do ciągłego rozwoju i poszukiwania.

Studenci i studentki
Koło Naukowe Medyków Weterynaryjnych
SGGW

Wszystkim lekarzom weterynarii w ich dniu życzę przede wszystkim spokoju oraz pogody ducha. Jak najmniej trudnych sytuacji w życiu zawodowym, a samych szczęśliwych zakończeń historii pacjentów.

Dużo uśmiechu i radości z pracy.

Adw. Agnieszka Łyp-Chmielewska
wraz z zespołem
psiparagrafdlaweterynarii.pl
Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii

Wszystkim lekarzom weterynarii życzymy wytrwałości i kreatywności w starciu z codziennymi wyzwaniami.

Życzymy niegasnącej pasji i satysfakcji z wykonywanego zawodu, a także spełnienia w życiu prywatnym. Niech życzliwość i zrozumienie spotyka Was każdego dnia!

Studenci i studentki
IVSA Lublin
Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii

Szanowni Państwo!

Z okazji Światowego Dnia Lekarzy Weterynarii, Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne, życzy wszystkim lekarzom weterynarii samych sukcesów i realizacji celów związanych z karierą zawodową, a także wytrwałości i zadowolenia z codziennym ciężkim dziele, dbania o dobrostan naszych kochanych zwierząt.

Dziękujemy Wam za trud i wysiłek, za zaangażowanie i powołanie, które jako pracownicy i wolontariusze naszej fundacji widzimy za każdym razem, gdy ratujemy zdrowie i życie naszych pacjentów.

Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne
Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii

Cudowni starsi Koledzy i Koleżanki - Lekarze Weterynarii, z okazji Waszego Święta życzymy Wam dużo serdeczności ze strony współpracowników i klientów.

Życzymy, by osoby sięgające po Wasze porady, faktycznie się do nich stosowały, by Wasze diagnozy były zawsze trafne, a podjęte leczenie - zawsze skuteczne, by w Waszym życiu, poza pasją do weterynarii, kwitnęło satysfakcjonujące życie rodzinne i towarzyskie, by ciekawość Was nie opuszczała, oraz byście mieli wystarczająco czasu i energii, by tę ciekawość zaspokajać.

Studenci i studentki
UCMW UJ-UR
VETkompleksowo edukujemy

Podziwiamy Waszą wytrwałość oraz ciężką pracę, cierpliwość i pasję, z którymi codziennie wkraczacie do gabinetów. Dziękujemy, że niezłomnie i z pełnym zaangażowaniem dbacie o zdrowie swoich pacjentów, jesteście wsparciem dla ich opiekunów i dla swoich zespołów. W imieniu całej redakcji w tym wyjątkowym dniu życzymy Wam całego mnóstwa satysfakcji z pełnionej przez Was misji, wielu sukcesów i niegasnącej pogody ducha!

Redakcja
"Weterynarii w Praktyce"
"Weterynarii w Terenie"
Serwisu vetkomleksowo.pl
 

📢 W weekend startujemy z promocją
-25% na wszystko z działu Weterynaria w naszym sklepie dlaspecjalistow.pl 📚
z kodem: VETDAY22 od dziś aż do 5 maja 2022 r.

📢 No i mamy dla Was nagrody za aktywność na Instagramie i Facebooku 😀
Bądźcie z nami na bieżąco!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij