Organizatorzy zapraszają na The 1st European Congress on Applied Animal Sciences (ECAAS), który odbędzie się w dniach 27-30.09.2022 r.

Organizatorzy zapraszają na The 1st European Congress on Applied Animal Sciences (ECAAS). Kongres kierowany jest do lekarzy weterynarii, naukowców, producentów sektora rolno-spożywczego, osób zainteresowanych opieką i użytkowaniem zwierząt, studentów oraz osób zarządzających rozrodem zwierząt.

Program uwzględnia trzy główne panele tematyczne tj.:

  1. Zdrowie i dobrostan zwierząt
  2. Produkcja zwierzęca i bezpieczeństwo żywności oraz 
  3. Wspomagany rozród zwierząt
ECAAS

Wydarzenie przewiduje udział około 200 osób z Polski i Europy w tym przedstawicieli Rządu.
Rejestracja na Kongres, który odbędzie się w dniach 27-30.09.2022 r. we Wrocławiu (Hotel Novotel Centrum) ruszyła 1.03.2022.
Informacje na temat wydarzenia pojawiać się będą sukcesywnie na stronie internetowej kongresu (www.ecaas-congress.com) i mediach społecznościowych (Facebook: https://fb.me/e/2ZqkbQyNi). 

Pytania można kierować na adres mailowy: congress.ecaas@gmail.com lub bezpośrednio na marcjanna.wrzecinska@zut.edu.pl.

Wszystkie przesłane do organizatorów abstrakty (termin do 5.08.2022) będą poddane recenzji i zostaną opublikowane w materiałach pokonferencyjnych. Będzie istniała również możliwość publikacji artykułów naukowych w partnerskich czasopismach, których listy zostaną ogłoszone wkrótce – trwają ustalenia z czasopismami.

Wszystkie informacje będą publikowane na stronie ECAAS: https://www.ecaas-congress.com oraz na facebookowym wydarzeniu i profilu:  https://fb.me/e/2ZqkbQyNi.

 

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij