Przeczytaj rozmowę z lek. wet. Miłoszem Grabskim oraz piel. wet. Julie Grabską - specjalistami tegorocznej Monografii dotyczącej chorób koni

W ramach tegorocznego wydania udało się nam porozmawiać z dwoma niezwykle oddanymi swojej pracy osobami, które można najczęściej spotkać na sali operacyjnej Kliniki EquiVet Serwis, gdzie każdego dnia wykonują i asystują w zabiegach operacyjnych umożliwiających końskim pacjentom powrót do pełnej sprawności.

Lek. wet. Miłosz Grabski, hipiatria z ogromnym sercem do leczenia koni, który swoje doświadczenie zdobywał podczas studiów oraz pracy w jednych z bardziej renomowanych jednostek w Europie i na świecie – od Rood & Riddle Equine Hospital w Stanach Zjednoczonych, Dierenkliniek De Bosdreef w Belgii, poprzez Uniwersytet w Bristolu oraz szpital referencyjny na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Uppsali, w Szwecji, po sale operacyjną Kliniki EquiVet Serwis, gdzie mieliśmy przyjemność go spotkać. Swoje zabiegi wykonuje w asyście swojej żony Julie, która jest dla niego nieocenionym wsparciem.

Julie Grabska, od lat związana z hipiatrią, w Klinice EquiVet Serwis pełni rolę głównej pielęgniarki anestezjologicznej i chirurgicznej. W swojej karierze miała szansę być przełożoną na oddziale intensywnej terapii neonatologicznej oraz pełniła rolę pielęgniarki chirurgicznej oraz anestezjologicznej w placówkach leczniczych na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Europy. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu i wiedzy wspiera lekarzy weterynarii, w tym swojego męża, w codziennej opiece nad pacjentami hipiatrycznymi.

 

Cały wywiad dostepny pod linkiem.

Przeczytaj artykuł specjalisty z okładki >>TUTAJ<<

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij