Polskie Stowarzyszenie ds. MASTITIS oraz Partnerzy mają zaszczyt zaprosić na IX Międzynarodową Konferencję w Bronisławowie w Hotelu Magellan. Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 września 2022r.

POLSKIE STOWARZYSZENIE ds. MASTITIS oraz Partnerzy

mają zaszczyt zaprosić praktykujących lekarzy weterynarii

oraz studentów 6. roku Wydziałów Medycyny Weterynaryjnej

zainteresowanych tematyką jakości mleka na

IX Międzynarodową Konferencję Stopmastitis.pl,

która odbędzie się 23-24.09.2022 r. w Hotelu Magellan,

Żeglarska 35/31, 97-320 Bronisławów.


 

Dla uczestników przewidziano uroczysty bankiet z oprawą muzyczną i atrakcją wieczoru.

 

W programie: Najlepsi krajowi i zagraniczni wykładowcy m.in. dr. Sofie Piepers (Ghent University), prof. Paweł Górka (Uniwersytet Rolniczy w Krakowie), Członkowie Polskiego Stowarzyszenia ds. Mastitis i inni.

 

OPŁATA: (wyżywienie, udział w konferencji oraz bankiet) wynosi: do 01.08.2021 r. 450 zł; od 2.08.2021 r. 495 zł.

 

Koszt uczestnictwa osoby towarzyszącej (bez udziału w części wykładowej!) wynosi 290 zł. Studenci 250 zł.

 

Zgłoszenie uczestnictwa: zapisy odbywać się będą poprzez portal online. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów już wkrótce na stronach: www.stopmastits.pl i www.facebook.com/stopmastitis

 

UWAGA: Zakwaterowanie we własnym zakresie w Hotelu Magellan (www.hotelmagellan.pl, tel. +48 44 615 43 50, tel. +48 691 410 283, recepcja@hotelmagellan.pl) w specjalnych cenach dla uczestników konferencji (na hasło stopmastitis). O uczestnictwie w konferencji decydować będzie kolejność wpłat. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany programu konferencji. Szczegółowy plan konferencji już wkrótce na stronach: www.stopmastits.pl i www.facebook.com/stopmastitis

 


 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij