Komitet Organizacyjny XXVI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego, uprzejmie informuje, że nasz Zjazd połączony z Międzynarodowym Kongresem Naukowym odbędzie się w dniach 12-15.09.2022 roku na terenie Centrum Konferencyjnego UWM w Olsztynie.

Szanowni Państwo

Komitet Organizacyjny XXVI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego, uprzejmie informuje, że nasz Zjazd połączony z Międzynarodowym Kongresem Naukowym odbędzie się w dniach 12-15.09.2022 roku na terenie Centrum Konferencyjnego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Spodziewamy się około 140 osób z kraju i około 30 osób z zagranicy.

 

Bliższe informacje na temat XXVI Zjazdu PTP można uzyskać na stronie internetowej Towarzystwa http://www.ptparasit.org.pl/konferencjelub u Skarbnika Zjazdu pod adresem internetowym michmm@uwm.edu.pl, telefon: 509 757 412.

 

Zapraszam do udziału w imieniu Komitetu Organizacyjnego

XXVI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego

 

Z wyrazami szacunku

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

dr hab. Małgorzata Dmitryjuk, prof. UWM

 

 

Polskie Towarzystwo Parazytologiczne (PTP) jest jednym
z najstarszych w Polsce towarzystw naukowych. Rokrocznie członkowie PTP organizują konferencje naukowe, w tym „Kliniczne Dni Parazytologii Medycznej” w Łodzi, oraz liczne szkolenia dla personelu pracowni diagnostycznych. Pod egidą Towarzystwa wydawane jest czasopismo naukowe „Annals of Parasitology”. Członkowie PTP redagują również czasopismo „Acta Parasitologica”.

PTP organizuje co 3 lata zjazdy krajowe z udziałem gości zagranicznych. Olsztyn był gospodarzem VII Zjazdu PTP w 1961 roku (286 uczestników) i XVIII Zjazdu PTP, połączonego z 50. leciem PTP w 1998 roku (ponad 300 uczestników). We wrześniu 2022 roku Olsztyn będzie gospodarzem XXVI Zjazdu PTP.

Oddział PTP w Olsztynie,Organizator XXVI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego, został założony 14 maja 1963 roku. Jego członkowie, już po raz trzeci w swojej historii, serdecznie zapraszają na obrady i wykłady o tematyce parazytologicznej w obiektach wspaniałego kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij