Organizatorzy informują, że The European Congress on Applied Animal Sciences (ECAAS) zostaje przełożony na wiosnę 2023 roku.

Szanowni Państwo,

Z uwagi na niespodziewaną zmianę planów, a tym samym odwołanie wykładów przez dwóch naszych zaproszonych prelegentów zmuszeni jesteśmy zmienić termin planowanego kongresu. Wobec powyższego, w imieniu Komitetu Organizacyjnego The European Congress on Applied Animal Sciences (ECAAS) derdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację, jednocześnie licząc na Państwa udział w tym wydarzeniu w nowym, wiosennym terminie 11-14 kwietnia 2023 r. Program kongresu zostanie zaktualizowany a najbliższym możliwym czasie i opublikowany na naszej stronie internetowej (www.ecaas-congress.com).

Dokumenty finansowe oraz umowy zostaną niezwłocznie zaktualizowane i przesłane do Państwa drogą mailową.

W przypadku jakichkolwiek pytań, nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji i służy pomocą.

 

Z wyrazami szacunku,

dr inż. Alicja Kowalczyk

Chairwoman od the ECAAS Congress

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij