2 czerwca 2022 roku w Hotelu Andels w Łodzi odbyła się Konferencja Hipra Prevention Day 2022, której tematem przewodnim było racjonalne stosowanie antybiotyków w hodowli bydła mlecznego.

Podczas wydarzenia swoją wiedzą z uczestnikami podzielili się specjaliści z zagranicy – Demetrio Herrera z Hiszpanii, Siegfried Moder z Niemiec i Hans Caron z Holandii. Firma Hipra
przedstawiła również swoją nowość – Bovine Immunity.

Konferencję tradycyjnie rozpoczęto lunchem. Po zarejestrowaniu się wszystkich uczestników nastąpiło otwarcie Konferencji i początek pierwszej sesji wykładowej, w trakcie której swoją wiedzą podzielili się dwaj specjaliści: Siegfried Moder (Niemcy), który mówił o przyszłości lekarzy bujatrów, i tym, co musi zostać zrobione, oraz Hans Caron (Holandia), który swój wykład poświęcił tematowi redukcji antybiotyków okiem bujatry, ale również temu, jak radzą sobie z tym problemem lekarze weterynarii w Holandii i co redukcja antybiotyków właściwie oznacza dla codziennej praktyki lekarzy bujatrów. Po przerwie kawowej przyszedł czas na drugą sesję wykładową, podczas której Demetrio Herrera (Hiszpania) mówił o codzienności w pracy lekarza weterynarii w Hiszpanii po redukcji zużycia antybiotyków. Swój wykład przedstawili również organizatorzy, firma Hipra Polska, którzy przedstawili nowość – Bovine Immunity, czyli swoją pierwszą książkę o immunologii bydła dla lekarzy weterynarii – bujatrów. Po oficjalnej części wykładowej uczestnicy mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym z prelegentami w języku angielskim lub spędzić czas wolny w specjalnie przygotowanym do tego miejscu. Wydarzenie zakończyło się uroczystą kolacją z atrakcją wieczoru oraz imprezą taneczną, która trwała do samego rana.

 

Opracowała: Karolina Osys

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij