Światowy Dzień Zwierząt Hodowlanych jest obchodzony co roku 2 października, w dniu urodzin Mahatmy Gandhiego.

Mahatma Gandhi był indyjskim przywódcą ruchu niepodległościowego, całe życie był wegetarianinem, który z czasem stał się oficjalnie obrońcą zwierząt. Jest autorem słów: Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta.

Dzień Zwierząt Hodowlanych został wprowadzony w 1983 roku przez Ruch na Rzecz Praw Zwierząt Hodowlanych (FARM). W wielu krajach organizuje się z tej okazji wydarzenia edukacyjne oraz protesty przeciwko okrutnemu traktowaniu zwierząt w przemyśle spożywczym.

 

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt Hodowlanych w naszym sklepie dlaspecjalistow.pl od wczoraj czeka na Was rabat -20% na całą kategorię WETERYNARIA.
W koszyku wpisz kod:

ANIMALDAY22

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij